Ataşehir ofis taşıma taleplerinizde Çolaklar Ofis Ve Büro Taşıma firmamızı neden tercih etmelisiniz.

Ücretsiz expretiz desteği
Kaliteli mazleme kullanımı
Sigortalı taşımacılık poliçesi hazırlama
Kendi araç ve personelleri ile çalışma
7/24 müşteri destek numaraları ile hizmet sunma
Toplama ve yerleştirme hizmeti ile.

Yukarıda Ataşehir ofis taşıma firmasının sunmuş olduğu hizmetler hakkında kısa kesitler örneklendirilmiştir. Çolaklar ofis taşıma ve büro taşıma firması olarak uzun yıllardan beri güvenli bir şekilde iş yerinizi bulunduğunuz lokasyondan iştediğiniz adrese hızlı ve sigortalı bir çalışma prensibi ile en geç 1 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

Ataşehir ofis taşıma

Ataşehir ofis taşıma olarak hızlı bir çalışma neticesinde ofisinizdeki tüm eşyalar paketlenir araca yerleştirilir ve monte demonte gerektiren ne varsa herşey personellerimiz tarafından yapılır her şey kurulu çalışır bir vaziyette sizlere teslim edilir.

 

• Müşteri memnuniyetine bağlı çalışma
• Garantili hizmet anlayışı
• Sektörde lider konumda yer alarak hizmet verme
• Sigortalı taşıma hizmeti

Firmamız bu ilkelere bağlı olarak hizmetini sürdürmektedir. Ayrıca tüm eşyalarınız sigorta teminatı kapsamı içerisinde taşınır. Herhangi bir sorun olduğunda ilgili hasar bu teminat içerisinde karşılanarak mağdur olmanızın önüne geçilir. Firmamız ofis taşımacılığı hizmetini de vermektedir. Kullanmadığınız eşyaları depolamak istediğinizde hijyen kurallarına uygun olarak hizmet verilen alanlarımızda istediğiniz süre boyunca özel olarak saklanır. İstediğiniz zaman da alabilme imkanına sahip olursunuz.